Держгідрографія провела зустріч із Консультативною місією Міжнародної морської організації (ІМО)

Держгідрографія в середу, 11 вересня, провела робочу зустріч з експертами Консультативної місії Міжнародної морської організації. В заході також взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, Державної служби морського та річкового транспорту України та Адміністрації морських портів України.

Під час зустрічі з експертами обговорено ряд питань, які стосуються впровадження процедури перегляду й оцінки ефективності систем установлення шляхів руху суден у територіальному морі та виключній (морській) економічній зоні України. Розглянуто обов’язкові інструменти ІМО, чинні нормативні документи в галузі морського права, які застосовуються для установлення шляхів руху суден.

Експерти ІМО високо оцінили проведену Держгідрографією роботу щодо оцінки ефективності системи розподілу руху № 2 «Підходи до портів Чорноморськ, Одеса та Південний», а також надали свої рекомендації та бачення подальшого удосконалення зазначеного процесу. Розглянуто світовий досвід і методи, що використовуються для оцінки ефективності та перегляду систем установлення шляхів руху суден.

Довідково:

ІМО – міжнародна міжурядова організація, спеціалізована установа ООН. Її діяльність спрямована на скасування дискримінаційних дій, що стосуються міжнародного торговельного судноплавства, а також прийняття норм із забезпечення безпеки на морі та запобігання забрудненню довкілля із суден, насамперед, морського.

Нагадаємо, 21 серпня заступник Глави місії, радник-посланник Посольства Республіки Корея О ДжунгГин з візитом ввічливості побував у державній установі «Держгідрографія». Обговорили ряд питань, що становлять спільний інтерес для корейської сторони та Держгідрографії.