Перший заступник начальника Держгідрографії зарахований до Академії з морського права в м. Йосу

Перший заступник начальника Держгідрографії Богдан Устименко 26 серпня розпочав навчання в Академії з морського права у м. Йосу (Республіка Корея). Програма курсу дасть змогу не тільки здобути нові навички та знання, а й познайомитись із професіоналами та науковцями в морській галузі задля майбутньої співпраці.

Навчання триватиме два тижні. Учасники програми вивчатимутьсучасне морське право, критичні міжнародні та регіональні проблеми, пов’язані з океаноміморями. Варто зазначити, що на курсі викладає суддя Морського трибуналу при ООН Томас Хейдар.

«Держгідрографія розпочала надскладний процес у боротьбі з Російською Федерацією. Крім того, в межах своєї компетенції ми представляємо Україну як морську державу на міжнароднфій арені. Тому вкрай важливо, щоб наші працівники професійно зростали, особливо в правовому напрямку. Адже кадри – наш головний актив і саме з їхньою допомогою ми створимо професійну та сучасну установу», – коментує начальник установи Олександр Щипцов.

Богдан Устименко – єдиний представник від України, який навчається в Академії. Його відібрали з-поміж сотні претендентів. Також Держгідрографія у Республіці Кореяпланує організуватинавчання фахівців установи за напрямками «Гідрографія» та «Морська картографія».

Нагадаємо, 21 серпня заступник Глави місії, радник-посланник Посольства Республіки Корея О ДжунгГин з візитом ввічливості побував у державній установі «Держгідрографія». Обговорили ряд питань, що становлять спільний інтерес для корейської сторони та Держгідрографії.